TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

ZEYNEP BASTIK’IN BEKARLIĞA VEDA PARTİSİNE ÜNLÜLER GEÇİDİ

Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu sevgilisi Tolga Akış ile bugün evleniyor. Çift, sade bir törenle Çeşme’de hayatlarını birleştirecek …

ZEYNEP BASTIK’IN BEKARLIĞA VEDA PARTİSİNE ÜNLÜLER GEÇİDİ

Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu sevgilisi Tolga Akış ile bugün evleniyor. Çift, sade bir törenle Çeşme’de hayatlarını birleştirecek. İkili, nikah öncesi dün bekarlığa veda partisi düzenledi. Alaçatı’daki bir otelde düzenlenen davete birbirinden ünlü isimler katıldı.

Akşam yemek organizasyonu düzenlediler

Eğlenceli kareler de sosyal medyadan paylaşıldı. Bastık ve Akış, akşam da partiyi sürdürdü. Çift, yakın dostlarına önce yemek verdi ardından da müzik eşliğinde eğlendi. Gündüz havuz başındaki eğlence sonrasında Bastık, akşam için göbeği açık göğüs dekolteli beyaz bir elbise giymeyi tercih etti.

Partiye ünlü akını

Bu yılın sürpriz aşıkları Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir de davete katılanlar arasındaydı. Çift, el ele poz verdi. İkinci kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşayan Berfu Yenenler ile Eser Yenenler de bu fotoğraflarını paylaştı.

Oyuncu Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Çağrı Telkıvıran da Bastık’ı mutlu gününde yalnız bırakmadı. Ünlü şarkıcı Edis de geceye katılanlar arasındaydı. Edis, şarkılarıyla herkesi eğlendirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL