TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

Ünlü Şarkıcı Hande Yener, Amerika’ya Gitti

Hande Yener, 14 Mayıs’ta başladığı ABD turnesinde New York, Virginia, Miami ve New Jersey’de konserler verdi.   Ünlü şarkıcı Hande Yener, 14 Mayıs’ta başladığı ABD turnesine devam ediyor. New York, Virginia, Miami..

Ünlü Şarkıcı Hande Yener, Amerika’ya Gitti

Hande Yener, 14 Mayıs’ta başladığı ABD turnesinde New York, Virginia, Miami ve New Jersey’de konserler verdi.

 

Ünlü şarkıcı Hande Yener, 14 Mayıs’ta başladığı ABD turnesine devam ediyor. New York, Virginia, Miami ve New Jersey’de konserler veren Yener, kapanışı yaptı.

Türk Günü Yürüyüşü’ne katılan Hande Yener’e büyük ilgi gösterildi.

Miami konserinde, ‘Survivor’ yarışmasıyla tanınan Cemal Can Canseven de vardı.

5 kostüm giydi

Hande Yener, turne boyunca dünyaca ünlü markalardan beş ayrı kostüm giydi.

HANDE YENER KİMDİR?

Makbule Hande Özyener (d. 12 Ocak 1973), bilinen sahne adıyla Hande Yener, Türk şarkıcı. Çıkış yaptığı 2000’lerin başından itibaren pop listelerinde üst sıralara yükselen şarkılarıyla Türk pop müziğinde kendine yer edindi. Müziğinin yanı sıra kıyafetleri ve değişkenlik gösteren imajıyla da adından bahsettirdi. Zaman zaman müzikal tarzında da değişiklikler yaptı; bir dönem pop müzikten elektronik müziğe geçiş yapsa da bu dönem kısa sürdü ve tekrar pop müzik yapmaya başladı. Kariyerindeki değişken adımları köşe yazarları tarafından birçok kez incelenerek yorumlandı, kariyeri boyunca meslektaşı Demet Akalın ile yaşadığı kavgalar ve tartışmalar Türkiye’de magazin gündemini sık sık meşgul etti, popüler kültürde simgeleşen bir kavga haline geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL