TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

SURVİVOR AYŞE’ DEN ŞOK AÇIKLAMALAR

Survivor Ayşe’den çok konuşulacak itiraf: Adada öpüşenler vardı! Survivor‘dan elendikten sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam eden Ayşe Yüksel, katıldığı bir programda “Adada öpüşenler vardı” diyerek..

SURVİVOR AYŞE’ DEN ŞOK AÇIKLAMALAR

Survivor Ayşe’den çok konuşulacak itiraf: Adada öpüşenler vardı!

Survivordan elendikten sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam eden Ayşe Yüksel, katıldığı bir programda “Adada öpüşenler vardı” diyerek herkesi şaşkına çevirdi. Üstü kapalı konuşan Yüksel, kişilerin isimlerini vermedi.

Survivor 2021’deki performansıyla dikkat çeken Ayşe Yüksel, Onedio’nun YouTube kanalında yayınlanan programına konuk oldu. Sevenlerinden gelen soruları yanıtlayan Yüksel, “İçinde kalan söylemek istediğin bir şey?” sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti.

“ADADA ÖPÜŞTÜĞÜNÜ DUYDUĞUMUZ İNSANLAR VARDI”

Survivordan elendikten sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ayşe Yüksel, kariyerine şarkı söyleyerek devam edeceğini ama süreçte de üniversite eğitimine devam edeceğini belirtti.

Survivor Ayşe'den çok konuşulacak itiraf: Adada öpüşenler vardı

Hayranlarından gelen soruları içtenlikle cevaplayan Yüksel, “İçinde kalan söylemek istediğin bir şey?” sorusuna ise şöyle cevap verdi: “İçimde neler neler var bir bilseniz. Şuraya döksem roman olur. Söylemek istediklerim var ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. Adada öpüştüğünü duyduğumuz insanların dışarıdaki tutumunun neden devam etmediği ve halkın bundan haberdar olmaması benim içimde kalan şeylerden biri.”

Yarışmadan sonra Instagram 328 bin takipçiye ulaşan Ayşe Yüksel, tatil pozlarıyla da dikkat çekiyor.

İşte Ayşe Yüksel’in bazı pozları…

Survivor Ayşe'den çok konuşulacak itiraf: Adada öpüşenler vardı
Survivor Ayşe'den çok konuşulacak itiraf: Adada öpüşenler vardı

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL