TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilileri pişti oldu! Kerem Bürsin’in Cem Yılmaz bomba yorumu

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilileri Cem Yılmaz ve Kerem Bürsin, bir etkinlikte buluştu. Birlikte fotoğraf çektiren ikilinin samimi halleri dikkat çekti. Mekan çıkışı soruları yanıtlayan Bürsin, “Pişti olma gibi bir durum..

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilileri pişti oldu! Kerem Bürsin’in Cem Yılmaz bomba yorumu

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilileri Cem Yılmaz ve Kerem Bürsin, bir etkinlikte buluştu. Birlikte fotoğraf çektiren ikilinin samimi halleri dikkat çekti. Mekan çıkışı soruları yanıtlayan Bürsin, “Pişti olma gibi bir durum yok. Cem ağabeyle birbirimizi çok seviyorum” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

 

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile 4 yıllık ilişkisini noktaladıktan kısa bir süre sonra kendisinden 18 yaş büyük Cem Yılmaz‘la aşk yaşamaya başladı. Ancak çiftin mutluluğu kısa sürdü ve yollarını ayırdı. Cem Yılmaz ve Kerem Bürsin, önceki akşam bir etkinlikte buluştu.

 

Samimi halleri dikkat çeken ikili, kalabalığa aldırmadan samimi bir şekilde sohbet etti. Hatta Cem Yılmaz, bir ara hararetli şekilde konuştuğu Bürsin’in omzunun kolunu atarak sarıldı. İkilinin bu görüntüleri kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kerem Bürsin, Cem Yılmaz’la pişti oldukları sorusuyla ilgili “Cem abiyle pişti mi olduk? Aramız çok iyi ve birbirimizi çok seviyoruz. Aramızda pişti olacak bir sıkıntımız yok. Serenay’la olan meselede kaç sene geçti” dedi.

Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilileri bir araya geldi! Kerem Bürsin'in Cem Yılmaz yorumu bomba: Birbirimizi çok seviyoruz

Aracındaki oyuncu Sümeyra Koç’un sorulmasıyla ilgili de konuşan oyuncu, “Hanımefendinin eşi var isterseniz eşiyle de konuşun. Arkadaşlar lütfen. Arabada menajerim var ve onun oyuncusu. Sümeyra evli biri o yüzden boş yere spekülasyon yapmayın” diyerek tepki gösterdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL