TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

SERAP PAKÖZ’ÜN SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI!

Ünlü sunucu Serap Paköz, sosyal medyada hakkında yapılan ‘Estetikten dolayı konuşamıyor’ yorumlarına ateş püskürdü. ‘Fransız Askısı’ yöntemi ile yüzünü gerdiren Serap Paköz, hakkında yapılan yorumlara “Dişlerimi çektirdim, o yüzden konuşurken zorluk yaşıyorum”..

SERAP PAKÖZ’ÜN SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI!

Ünlü sunucu Serap Paköz, sosyal medyada hakkında yapılan Estetikten dolayı konuşamıyor’ yorumlarına ateş püskürdü. ‘Fransız Askısı’ yöntemi ile yüzünü gerdiren Serap Paköz, hakkında yapılan yorumlara Dişlerimi çektirdim, o yüzden konuşurken zorluk yaşıyorum” sözleriyle yanıt verdi.

Serap Paköz, geçtiğimiz ay ‘Fransız Askısı’ operasyonu için bıçak altına yatmıştı.

 

Operasyonunu Seda Sayan’ın doktoru gerçekleştirmişti.

 

 

Ünlü sunucu, operasyon öncesi ve sonrası Instagram paylaşımlarıyla adım adım değişimini hayranlarına göstermişti.

Paköz’ün son hali ise takipçileri tarafından eleştirildi. Sosyal medyada, “Estetikten dolayı konuşamıyor”, “Doğallığınızı kaybetmişsiniz”, “Eski haliniz daha güzeldi” gibi yorumlar yer aldı.

“DİŞLERİMİ ÇEKTİRDİM”

55 yaşındaki sunucu gelen bu yorumlar üzerine sessizliğini bozdu. Paköz, “Biraz zor konuşuyorum, insanlar diyor ki Fransız Askısı, bilmem ne, o, bu. Ben her şeyimi paylaştım sizler ile. Bu konuşma bozukluğumun onunla alakası yok, 7 tane dişim çekildi. O yüzden konuşmakta zorluk çekiyorum. Bunu paylaşayım da bilin işin aslı nedir.” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL