TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

NESRİN CAVADZADE’DEN ÇOCUK AÇIKLAMASI

Oyuncu Nesrin Cavadzade, önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını fark eden Cavadzade, mağazada …

NESRİN CAVADZADE’DEN ÇOCUK AÇIKLAMASI

Oyuncu Nesrin Cavadzade, önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını fark eden Cavadzade, mağazada makyaj yaptıktan sonra dışarıya maskesiz çıktı. Oyuncu, “Sizden dolayı endişeli değilim. Bir, iki haftadır yakalanmadığım için unutmuşum. Hemen pratiğim eskiyor” dedi.

“Güvenli buluyorum”

Toplumdaki aşılanma oranının yükselmesiyle birlikte dışarıda maske takmadığını açıklayan Nesrin Cavadzade, “Siz aşı oldunuz mu?” sorusuna yanıt verdi.

Cavadzade, “Evet, size güzel görünmek için maske takmadım. Güvenli buluyorum, herkes aşısını oluyor. Ne güzel… Ben bu soruya cevap vermeyeyim” şeklinde konuştu.

“Gökhan da çok istiyor”

Ayrıca ünlü oyuncuya, geçtiğimiz günlerde bebekleri çok sevdiği ve altı, yedi çocuk yapabileceği yönündeki açıklaması hatırlatıldı.

Nesrin Cavadzade, muhabirlerin, “Hala çok çocuk istiyor musunuz? Sevgiliniz Gökhan Bey bu duruma ne diyor?” sorusuna, “İnşallah, düşünüyorum. O da çok istiyor” şeklinde yanıt verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL