TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı ve Melisa Ilıcalı’nın adını dövme yaptırdı

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, geçtiğimiz haftalarda barıştığı sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı’nın adını vücuduna kazıttı. İş insanı, omzuna Melisa ve Şeyma Subaşı’nın adını dövme yaptırarak bir de..

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı ve Melisa Ilıcalı’nın adını dövme yaptırdı

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, geçtiğimiz haftalarda barıştığı sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı’nın adını vücuduna kazıttı. İş insanı, omzuna Melisa ve Şeyma Subaşı’nın adını dövme yaptırarak bir de sonsuzluk emojisi eklettirdi.

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra özel hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, uzun süredir aşk yaşadığı ve evlilik teklifi aldığı Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile düğün hazırlığı yaparken ayrılmıştı. Geçtiğimiz haftalarda yeniden barışan çiftten ilginç bir hamle geldi.

ŞEYMA VE MELİSA DÖVMESİ YAPTIRDI

İlişkilerini göz önünde yaşayan ve sosyal medyada sık sık paylaşım yapan çiftten Meedo, Subaşı’na aşkını göstermek için hem Şeyma Subaşı’nın hem de onun Acun Ilıcalı ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Melisa’nın adını vücuduna yazdırdı. 32 yaşındaki milyarken omzuna “Şeyma, Melisa” dövmesi yaptırdı. Meedo, dövmesine bir de sonsuzluk emojisi eklettirdi. Mısırlı iş insanının bu hamlesine Acun Ilıcalı’dan nasıl bir tepki geleceği ise merak konusu oldu. Düğün arifesinden dönen çiftin nikah masasına oturup oturmayacağı ise henüz bilinmiyor.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990’da Samsun’da doğdu. Bir dönem popüler olan “Var mısın Yok musun” yarışmasına katılan Şeyma Subaşı, 2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla ün kazanmaya başladıŞeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990’da Samsun’da doğdu. Bir dönem popüler olan “Var mısın Yok musun” yarışmasına katılan Şeyma Subaşı, 2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla ün kazanmaya başladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL