TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

GÜLŞEN’DEN BİR İDDİALI ELBİSE DAHA!

  SAHNE KIYAFETLERİ İLE TÜM İLGİLERİ ÜSTÜNE TOPLAYAN GÜLŞEN..       Son zamanlarda sahne kostümleriyle konuşulan Gülşen, yine transparan tercihiyle adından göz kamaştırdı. Daha önce, “Çok net bir duruşum..

GÜLŞEN’DEN BİR İDDİALI ELBİSE DAHA!

Konser maratonuna hız kesmeden devam eden Gülşen, Kıbrıs ve Bursa’nın ardından bu kez İzmir’de sahne aldı. Ünlü şarkıcı, çok konuşulan sahne kıyafetlerine bir bir kez daha ilgileri üstüne çekti.


ATEŞTEN ELBİSE!

Geçtiğimiz günlerde bir giyim markası ile işbirliğine imza atan Gülşen, transparan elbisesiyle yine iddiasını konuşturdu. Gülşen, geceden fotoğrafları, “Ateşten elbise’nin ilk konser tecrübesi. O daha ne yazlar, ne kışlar görecek.” notuyla 1,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı.


TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Ünlü şarkıcının sahne elbisesi yine sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Kimi takipçisi, “Gözümüzü senden alamıyoruz.” derken, kimisi ise, “Güzellik algısı mı değişti yoksa ben mi bir şey kaçırdım?” yorumunu yaptı.


“BU BENİM DÜNYAM”

Öte yandan Gülşen, birkaç gün önce basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı. Son dönemde sahnede giymeyi tercih ettiği kıyafetleriyle adından söz ettiren ünlü şarkıcı, “Bu benim dünyam, bu benim stilim.” diyerek, konuyla ilgili soruları geçiştirmişti.


“İLHAM OLMAK ÇOK GÜZEL BİR ŞEY”

Gülşen, gazetecilerin “Sizin sahne kostümlerinizden sonra diğer sanatçıların da kıyafetleri konuşulmaya başladı. Siz öncü olduğunuzu düşünüyor musunuz?” sorusuna ise, “Herkes kendi neyin içinde olmak istiyorsa ne yapmak istiyorsa yapması gerekiyor. İlham olmak çok güzel bir şey benim için.” yanıtını vermişti.


“DURUŞUM ÇOK NET!”

Ünlü isim, ardından sahne kıyafetleriyle ilgili son olarak “Dışarıdan hiçbir soru işareti mahal verecek hiç bir durumum yok. Duruşum çok net! Söylemek istediğim her şeyi dışa vurumla yansıtıyorum. Her alanda çok net bir duruşum olduğumu düşünüyorum.” demişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL