TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

Ece Üner mikrofonu açık unutup tuvalete gitti!

Kamuoyunda sosyal medya yasası olarak bilinen düzenlemenin tartışıldığı bir programda ünlü sunucu Ece Üner, mikrofonunu açık unutarak tuvalete gitti. Durumu fark eden sunucu Oğuzhan Uğur devreye girerek, “Arkadaşlar mikrofonu kapatır..

Ece Üner mikrofonu açık unutup tuvalete gitti!

Kamuoyunda sosyal medya yasası olarak bilinen düzenlemenin tartışıldığı bir programda ünlü sunucu Ece Üner, mikrofonunu açık unutarak tuvalete gitti. Durumu fark eden sunucu Oğuzhan Uğur devreye girerek, “Arkadaşlar mikrofonu kapatır mısınız. Devamı da olacak belli ki” diyerek rejiyi uyardı. O anlar salonda gülüşmelere neden oldu.

Kamuoyunda sosyal medya yasası olarak bilinen ‘Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’la Türk Ceza Kanunu, Oğuzhan Oğur’un Youtube’da yayınlan Açık Mikrofon programında tartışıldı. Programa Haluk Levent, Uğur Dündar, Özlem Gürses, Ece Üner ve Candaş Tolga Işık, Cüneyt Özdemir de katıldı.

MİKROFONU AÇIK UNUTTU

Programın bir bölümünde Üner, yerinden kalkarak ayrıldı. Bir süre sonra mikrofonu hala açık olan Üner’in” Tuvalete gidiyorum, iyiyim” dediği anlar salonda duyuldu.

GÜLÜŞMELERE NEDEN OLDU

Mikrofonun açık kaldığını fark eden Oğuzhan Uğur devreye girerek, “Arkadaşlar mikrofonu kapatır mısınız. Devamı da olacak belli ki” diyerek rejiyi uyardı. O anlar salonda gülüşmelere neden oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL