TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

Ece Seçkin’in şarkısında dans eden Yeowool için yaptığı yorum K pop dinleyicilerini kızdırdı

PurpleBeck grubunun üyelerinden Yeowool, Ece Seçkin’in şarkısıyla dans etti. Seçkin’in kısa sürede sosyal medyada gündem olan video için “Bu beni zerre kadar heyecanlandırmadı” yorumu K pop dinleyicilerini kızdırdı. Peş peşe..

Ece Seçkin’in şarkısında dans eden Yeowool için yaptığı yorum K pop dinleyicilerini kızdırdı

PurpleBeck grubunun üyelerinden Yeowool, Ece Seçkin’in şarkısıyla dans etti. Seçkin’in kısa sürede sosyal medyada gündem olan video için “Bu beni zerre kadar heyecanlandırmadı” yorumu K pop dinleyicilerini kızdırdı. Peş peşe gelen tepkilerin ardından Twitter hesabından açıklama yapan şarkıcı, “Kore’nin K’sini duyunca triplere giriyorsunuz, hastasınız” dedi.

K-Pop grubu PurpleBeck üyesi Yeowool, Ece Seçkin‘in Acayip İyi şarkısında dans ederek sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntünün kısa sürede gündem olmasının ardından birçok K pop dinleyicisi heyecanlanarak videoyu Seçkin’e attı. Ancak genç şarkıcının videoya verdiği tepki K pop dinleyicilerini kızdırdı.

ECE’NİN CEVABI KIZDIRDI

Twitter hesabından videoyu paylaşan Ece Seçkin, “Ve bunun beni zerre heyecanlandırmaması” yorumunu yaptı. Seçkin’in paylaşımını gören birçok K pop dinleyicisi “Saygısızlık yapıyorsun” ve “Meslektaşınızın bu videosu sizi heyecanlandırmıyorsa bu mesleği yapmanızın anlamı yok” yorumunu yaptı.

Ece Seçkin'in şarkısında dans eden Yeowool için yaptığı yorum K pop dinleyicilerini kızdırdı

“KAFAYI YEMİŞSİNİZ”

Gelen yorumlara sinirlenen Ece Seçkin, kendisine “Saygısız” diyen bir kullanıcıya şu sözlerle cevap verdi: “Saygısız ve terbiyesiz olan sizlersiniz, hastasınız hepiniz Kore’nin K’sini duyunca bir triplere bir şeylere giriyorsunuz kafayı yemişsiniz. Adıyaman Başpınar köyünden Kore fanlığı yapıp bana küfür eden de sizlersiniz sizle neden bu kadar dalga geçildiğini şimdi daha iyi anladım.”

K pop dinleyicilerini kızdıran Ece Seçkin, kısa sürede Twitter’da gündem olurken tepkiler de peşin sıra gelmeye devam etti.

İşte Ece Seçkin’e gelen bazı tepkiler…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL