TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

DİLARA KORKMAZ ABLASININ İZİNDE

Miss Turkey 2021 finalistlerinden Dilara Korkmaz ile ilgili bir gerçek ortaya çıktı. Dilay Korkmaz, 2010 yılında yarışmada 4. olan Dilay Korkmaz’ın kardeşi çıktı. Sosyal medyada gündem oldu.     Miss Turkey 2021 finali için..

DİLARA KORKMAZ ABLASININ İZİNDE

Miss Turkey 2021 finalistlerinden Dilara Korkmaz ile ilgili bir gerçek ortaya çıktı. Dilay Korkmaz, 2010 yılında yarışmada 4. olan Dilay Korkmaz’ın kardeşi çıktı. Sosyal medyada gündem oldu.

 

 

Miss Turkey 2021 finali için geri sayılıyor. Miss Turkey 2021 finalistleri açıklandı. Miss Turkey 2021 finalistlerinden biri ise Dilara Korkmaz oldu.

 

 

Yarışmaya katılan Dilara Korkmaz’ın 2010 yılında 4. gelen Dilay Korkmaz’ın kardeşi olduğu ortaya çıktı.

23 yaşındaki Dilara Korkmaz, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Finans Yüksek Lisans bölümü 2. sınıf öğrencisi.

 

 

Dilara Korkmaz 23 yaşında ve Ankara Üniversitesi Finans Bölümü’nde yüksek lisans yapıyor. Miss Turkey adaylarından Korkmaz’ın boyu 1.77 cm.

 

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?

1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Dilay Korkmaz, Gazi Üniversitesi Muhasebe bölümünden mezun oldu. 2010 yılında Miss Turkey’e katılan güzel isim, bu yarışmada dördüncü oldu. Bu yarışma ardından Çin’de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 aday arasından ilk 15’e girerek dikkatleri üzerine topladı.

 

Oyunculuk kariyerine de sahip olan Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan “Karımı Gördünüz mü?” isimli sinema filminin kadrosunda yer aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde diksiyon derslerine katıldı. Spikerlik ve sunuculuk kariyerini sürdüren Dilay Korkmaz, yeni sezonda Magazin D’nin sunuculuğunu üstleniyor.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL