TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
ÖZEL HABER

CRYOTHERAPİ MUCİZESİ İLE YAĞLARA VEDA!

Cryotherapy, roll-on ambalajı ile istenmeyen fazlalıklarda bulunan hücreleri soğutur ve ardından ısıtarak yakılmasına destek verir. Cryotherapy kullanmadan önce mutlaka ölçünüzü not alın ve on gün sonra tekrar ölçün. Değişimi mutlaka göreceksiniz. Kollardaki sarkmalar,..

CRYOTHERAPİ MUCİZESİ İLE YAĞLARA VEDA!

Cryotherapy, roll-on ambalajı ile istenmeyen fazlalıklarda bulunan hücreleri soğutur ve ardından ısıtarak yakılmasına destek verir. Cryotherapy kullanmadan önce mutlaka ölçünüzü not alın ve on gün sonra tekrar ölçün. Değişimi mutlaka göreceksiniz. Kollardaki sarkmalar, gıdıdaki sarkmalar, boyundaki fazlalıklar, bel ve sırttaki inatçı fazlalıklar, bacaklardaki sertleşmiş yağlar… Kısaca fazlalıklar ve sarkmalar Cryotherpy ile yok olmakta.

Hard Rol On Jel: Çok sertleşmiş yağ tabakalarının aşırı soğuması ve yanması için geliştirilmiş soğuk jeldir. Bel çevresindeki fazlalıklar ve sarkmalar ile birlikte göbek ve popodaki fazlalıklar ve sarkmalar için kullanılır.

Normal Roll On Jel: Fazla sert olmayan, sarkık probleminin de yoğun olduğu yağ tabakaları için kullanılabilen soğuk jeldir. Ayrıca göğüslerdeki doğum ve kilo nedeni ile oluşan çatlak ve sarkmalar ile birlikte popo ve bacaklardaki fazlalıklar ve sarkmalar için de uygundur.

Soft Rol On Jel: Kollar ve gıdı gibi hassas alanlar için geliştirilmiş soğuk jeldir. Gıdı bölgesindeki sarkmalar için de kullanılmaktadır.

Ünlü sanatçı Deniz Seki’nin uyguladığı buz terapisi hakkında Nursel Ergin, bu yöntemle ilgili olarak” “Cryotherpy yani soğuk romon jeli kollardaki ve gıdıdaki sarkmalar, bacaklardaki sertleşmiş yağları hedef alan bir tedavi yöntemidir. İstenmeyen bölümdeki fazlalıkları önce soğuk suya ardında da kaynatarak yıkanmasına destek oluyor.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL