TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

CEYLAN ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR

Daha önce Selena Gomez, Gülşen, Elçin Sangu ve Kris Jenner’a benzetilen şarkıcı Ceylan, son yayınladığı fotoğrafla yine takipçilerini hayrete düşürdü. Ceylan öyle bir filtre yaptı ki, görenler “Bu Eda Ece” dedi. Bir..

CEYLAN ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR

Daha önce Selena Gomez, Gülşen, Elçin Sangu ve Kris Jenner’a benzetilen şarkıcı Ceylan, son yayınladığı fotoğrafla yine takipçilerini hayrete düşürdü. Ceylan öyle bir filtre yaptı ki, görenler “Bu Eda Ece” dedi.

Görenler tanıyamadı... Selena Gomez'e benzetildi

Bir zamanlar ‘Küçük Ceylan’ olarak tanınan şarkıcı Ceylan, son haliyle yine olay oldu. Geçirdiği estetik operasyonlarla adından sık sık söz ettiren şarkıcı Ceylan’ın değişimi hayranlarını şoke ederken son paylaşımı ise “Yok artık” dedirtti.

Estetik operasyonlarla değişen Ceylan bir de filtreyi abartınca alay konusu oldu. Ceylan’ın son görüntüsüne “Bu Eda Ece değil mi” yorumları yağdı.

 

Ceylan için şu yorumlar da yapıldı: “Kendi hariç herkese benzedi”, “Ceylan gönülleri olsun diye sırayla tüm ünlülere benziyor”, “Bu kadın kendisi hariç herkese benziyor”, “Yakında kendisi de kendini tanıyamayacak.”

 

Takipçlieri bir önceki imajında ünlü türkücüyü tanımakta zorlanmış, yeni tarzıyla oyuncu Şükran Ovalı’ya benzetmişti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL