TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

Canlı yayında inanılmaz kaza! Sadece sütyen giyen Kim Kardashian’ın göğüs uçları açıldı

Dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian, canlı yayında talihsiz bir kaza yaşadı. Sütyenle yayın yapan Kardashian, iç çamaşırının kaymasının ardından frikik vermekten kurtulamadı.   Özel hayatı nedeniyle sık sık gündem..

Canlı yayında inanılmaz kaza! Sadece sütyen giyen Kim Kardashian’ın göğüs uçları açıldı

Dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian, canlı yayında talihsiz bir kaza yaşadı. Sütyenle yayın yapan Kardashian, iç çamaşırının kaymasının ardından frikik vermekten kurtulamadı.

 

Özel hayatı nedeniyle sık sık gündem olan dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian, bu sefer de canlı yayında geçirdiği kaza nedeniyle adını gündemin ilk sıralarına yazdırdı.

İLK BAŞTA FARK ETMEDİ

Ünlü yıldız sosyal medya hesabından iç çamaşırıyla canlı yayına çıktı. Ancak ne olduysa bundan sonra oldu. Canlı yayına başladığı ve iç çamaşırını sergilediği anda ünlü yıldızın meme ucu gözükmeye başladı. İlk anlarda fark edemeyen Kardashian daha sonra fark etti ve eliyle hızlıca kapatmaya çalıştı.

7 KİLO VERDİ

Marilyn Monroe’nun ikonik elbisesini Met Gala’da giyebilmek için üç haftada 7 kilo veren Kim Kardashian markası için hız kesmeden çekim yapıyor. Kim Kardashian son olarak Instagram’da bir video paylaştığı sırada talihsizlik yaşadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL