TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
ÖZEL HABER

Boss ile Mithars’ın Single çalışması 13 Haziran’da sizlerle…

Günden güne büyüyen kitlesiyle müzik listelerini etkisi altına alan Rap müzik türünün yetenekli yeni isimleri de üretmeye devam ediyor. Mithras (Yusuf Koç) iki sene önce kurmuş olduğu “13 Home Music”..

Boss ile Mithars’ın Single çalışması 13 Haziran’da sizlerle…

Günden güne büyüyen kitlesiyle müzik listelerini etkisi altına alan Rap müzik türünün yetenekli yeni isimleri de üretmeye devam ediyor. Mithras (Yusuf Koç) iki sene önce kurmuş olduğu “13 Home Music” yapım şirketi ile ekip arkadaşlarıyla şarkılarını üretmeye devam ederken, sosyal medya fenomeni Boss (Uğur Aktuğ) ile birlikte yeni içerikler hakkında soruları yanıtsız bırakmadılar.

Instagram üzerinden 13 Haziran’da çıkacağını açıkladıkları yeni parçaları ile müzik sektöründe hızlı bir ivme almaya hazırlanıyorlar.

Aynı zamanda bu yaz için hızlı bir üretim sürecinde olduklarını önümüzdeki sene içinse farklı tarzlar ve çok daha kaliteli işlerle dinleyici karşısına çıkacaklarını bu süreç için yapacaklarının kendilerini heyecanlandırdığını açıkladılar. Gelişmeler oldukça sosyal medya hesaplarından dinleyicilerini habersiz bırakmayacaklarını da belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL