TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 975
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 4
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 946
MAGAZİN

Babalık heyecanı yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, bebeğin kime benzediğini anlattı: Annesine benziyor

Geçtiğimiz ay ilk bebeği Kurt Efe’yi kucağına alan Kıvanç Tatlıtuğ, babalığa alıştığını söyleyerek “Evlat sahibi bir insan olarak o empatiyi kurabildik. Başak ve benim için artık her şey daha anlamlı..

Babalık heyecanı yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, bebeğin kime benzediğini anlattı: Annesine benziyor

Geçtiğimiz ay ilk bebeği Kurt Efe’yi kucağına alan Kıvanç Tatlıtuğ, babalığa alıştığını söyleyerek “Evlat sahibi bir insan olarak o empatiyi kurabildik. Başak ve benim için artık her şey daha anlamlı oldu” dedi. Kurt Efe’nin sarışın olduğundan bahseden oyuncu, yüz hatlarının Dizer’e benzediğini söyledi.

 

2016 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çiftinin ilk bebekleri Kurt Efe, geçtiğimiz ay dünyaya geldi. Babalık heyecanı yaşayan Tatlıtuğ, önceki gün bebekleri olan bir arkadaşına altın alırken görüntülendi.

“BEBEK SARIŞIN VE ANNEYE BENZİYOR”

Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Kıvanç Tatlıtuğ, “Babalığa alıştım. Şimdi daha iyi anlıyorsun hangi şartlar altında büyüdüğünü. Evlat sahibi bir insan olarak o empatiyi kurabildik. Tecrübe kazanıyoruz, her gün yeni bir şey keşfediyoruz” dedi.

Eşi Başak Dizer’in keyfinin yerinde olduğundan bahseden oyuncu, “İkimiz için de her şey daha güzel ve anlamlı oldu” derken bebeğin sarışın olduğunu ve yüz hatlarının annesine benzediğine söyledi. Bu yaz tatil yapmayacaklarını da sözlerine ekleyen Tatlıtuğ, bir film çekimi için Amerika’ya gideceğini söyledi.

  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL